تلفن مشاوره و خرید 24ساعته : 66525493 | 66525439 021
  • تحویل همان روز در تهران و 24 ساعته در شهرستان .

  • کلیه کالاها با ضمانت شرکت، برگه گارانتی و اصالت کالا و با ضمانت عودت 7 روزه ارائه می گردند.

فروشگاه آذر پرنسیب

تامین مطمئن کالا و خدمات

درباره آذر پرنسیب

تامین مطمئن کالا و خدمات

“ آذرپرنسیب ” با هدف ایجاد یک گروه سربلند و استوار در سال ۱۳۸۹ تحت زمینه فناوری اطلاعات نمایان شده است؛ آذرپرنسیب یک نام است اما شامل مجموعه ای از اهداف کوچک و بزرگ می شود که برای رساندن خدمت در این زمینه (فناوری اطلاعات) رقم خورده است. اما آنچه از آن اطمینان داریم علاقه و اراده ما برای ارائه خدماتی متفاوت و مناسب نسبت به عموم کاربران فارسی زبان می باشد. اهدافی که بی شک رسیدن به آنها دقت و تلاش فراوانی را طلب می کند. اهدافی که خود را برای رسیدن به آنها از لحاظ اخلاقی و تخصصی آماده کرده ایم. فروشگاه اینترنتی آذر پرنسیب با توجه به تجربه های بین المللی مدیریت مجموعه در سال 1394 با هدف ارائه بهترین برندهای کالاهای ایرانی و خارجی راه اندازی شد و هم اکنون در حال فعالیت و جذب نمایندگی های برندهای معتبر جهانی می باشد.

تنوع طرح
کیفیت برتر
انتخاب مطمئن

اساسنامه اخلاقی

آذرپرنسیب اهدافی را در چشم اندازهای گوناگون برای خود برگزیده است. اهدافی که برای رسیدن به آنها می بایست در ابتدا به اصول بنیادین هر مجموعه ی موفقی رسید. این اصول بنیادین برای گروه ما به اختصار شامل موارد ذیل می شوند:
• کسب رضایت کارفرمایان با ارائه خدماتی مناسب و نه ایده آل!
• صداقت، امانت و پایداری در ارائه خدمات
• پایبندی به اصول، ارزش ها و هنجارهای ایرانی و اخلاقی
• حفظ نظام سازمانی و تعهدی نسبت به سیستم مرکزی

سیاست ها و چشم اندازها

آنچه آذرپرنسیب را نسبت به دیگران متمایز می کند، در ابتدا نه تخصص، نه تلاش و نه پشتکار است؛ بلکه از دیدگاه و منش فکری ما تنها وجه تمیز دهنده، “دلسوزی و مشتری مداری” ما در زمینه های مختلف کاری می باشد و همین اصل را برگ برنده خود می دانیم و برای رسیدن هرچه بهتر به آن با غرور خواهیم کوشید. آینده از دیدگان ما زندگی بخش و ایجاد کننده فرصت های بهتر زندگی است ، پس با اصل دلسوزی و مشتری مداری همراه با تخصص و پشتکار خواهیم کوشید، نه فقط برای منافع مالی بلکه برای بودن و ایجاد کردن، همچون یک پایگاه استوار و مطمئن عمل نمائیم.

پایان نامه

در پایان، آذرپرنسیب نه تنها به خود بلکه به عموم همراهان متعهد می شود تا در گروه اولین های استفاده از فناوری های روز در محیط گسترده وب باشیم و بهترین خدمات را در زمینه خرید و فروش کالاها و ارائه هرچه بهتر و مطئن تر آنها ارائه نمائیم. پرنسیب بنیادین ما ” تامین مطمئن کالا و خدمات ” می باشد.

انتخاب بهترین برند های جهانی

انتخاب مطمئن

تحویل سریع

کیفیت بالا

قیمت مناسب

برخی از نظرات مشتریان ما

user_group
کورش صبوری
مشتری

تنوع طرح و زیبایی طرح های ارائه شده فوق العاده می باشد.

user_group
زهرا ارمیایی
فروشنده

من خود به عنوان فروشنده با فروشگاه آذر پرنسیب همکاری دارم و از کمک های ایشان ممنون می باشم.

user_group
امیر طاهرخانی
مشتری

ست کامل لباس با مارک های معتبر جهانی بسیار جذاب هست و بابت این امر مسرور هستم.

user_group
سارا احمدی
مشتری

اینکه بهترین برند لباس های جهانی را از آذرپرنسیب تهیه می کنم واقعا عالی است.